Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'AGPressGraph\manipulator' does not have a method 'httpsCanonicalURL' in /srv/www/dufki.cz/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Dobrodružství Prahy – velká sada dřevěných hraček

1 198,00 

logowp

Ve městě památek, holubů a tramvají si snadno najdete své místo. I vaši kamarádi v cizině ocení takový kousek Prahy.

Postavíte si Prahu tak, jak se bude líbit vám. Bude v ní příjemně a tramvají můžete dojet třeba až k moři, záleží jen na vaší fantazii. Seznámíte se základními pražskými památkami, procvičíte si jemnou motoriku, rozvinete fantazii a získáte vztah ke kouzelnému městu.

Hračka je balená v originální dřevěné krabici. Do ní je vložená deska, do které se uklízejí kostky zpět. Úklid je tak součástí hry, která rozvijí prostorovou představivost.

Kategorie:

Popis

od3letUpozornění! Používat pouze pod dohledem dospělé osoby. Nebezpečí vdechnutí – malé části!

Hračka je vyrobená pálením z dřevěné překližky s bukovou dýhou a je napuštěná pevným voskem. Krabice je vyrobená z překližky bez povrchové úpravy.

Výrobek je otestován Institutem pro testování a certifikaci a je ve shodě s ČSN EN 71/1: 2015, ČSN EN 71/2+A1: 2014, ČSN EN 71/3+A1: 2014 – (mechanické a fyzikální vlastnosti, hořlavost, migrace určitých prvků)

Další informace

Hmotnost 800 g
Rozměry 23 x 33 x 2 cm

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.